RADNIK U TURISTIČKOJ AGENCIJI: Turistička agencija Solle

Turistička agencija SOLLE osnovana je 15. novembra 2006. godine sa središtem u Pančevu.

Bavi se posredovanjem u prodaji turističkih aranžmana. Raspisujemo konkurs za radnu poziciju:

Radnik u turističkoj agenciji u Pančevu

Opis posla:

Potrebni su kandidati koji će raditi na poslovima rezervacije i prodaje turističkih aranžmana.

Uslovi:

- Minimum 1 godina radnog iskustva u oblasti turizma;
- Osnovno znanje engleskog jezika je obavezno;
- Poznavanje destinacija u Grčkoj je obavezno,
- Odlično znanje rada na računaru;
- Razvijene komunikacione sposobnosti;
- Usmerenost na rad sa kupcima;
- Spremnost na rad pod pritiskom;
- Komunikativna i prijatna osoba;
- Sposobna za rad u timu;
- Spremna da uči i napreduje.

Nudimo:

- Rad u prijatnom okruženju;
- Mogućnost napredovanja.

Rok za konkurisanje: 19.01.2018.

CV poslati na e-mail Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.

Read 878 times

Podržite projekat "Internet magazin" putem PayPal-a. Izaberite iznos i kliknite na "PayNow".