ŠANSA ZA POSAO: Trgoban - prodavac u prodavnici bele tehnike

avg 04 2018 /
Tagged under

Trgo-Ban d.o.o. uspešno posluje na tržištu bele tehnike i kućnih aparata od 1996. godine, sa sedištem u Vršcu.

Prodavnica u Pančevu otvorena je oktobra 2017. godine, na adresi Žarka Zrenjanina 22, kao peta u lancu maloprodajnih objekata. Otvoren je konkurs za radno mesto: Prodavac u prodavnici bele tehnike

Opis posla:

- Prodaja bele tehnike, malih kućnih aparata, računara, mobilnih telefona.

Uslovi:

- Ljubazna, komunikativna, energična, pouzdana, prodajno orijentisana osoba;
- Dobre prodajne veštine, nenametljivost i prijatan pristup kupcu;
- Fleksibilnost i timski duh;
- Poznavanje engleskog jezika i rada na računaru;
- Vozačka dozvola B kategorije obavezna;
- Zbog prirode posla (utovar-istovar robe), prednost će imati muški kandidati.

Nudimo Vam:

- Redovnu mesečnu isplatu i stimulativnu zaradu;
- Pozitivnu radnu atmosferu i prijatno radno okruženje;
- Mogućnost napredovanja.

CV doneti lično u našu prodavnicu u Pančevu, Žarka Zrenjanina 22, u periodu od 09-15h.

Telefon za informacije: 013/415-077.

Rok za konkurisanje: 16.08.2018.

Read 299 times

Podržite projekat "Internet magazin" putem PayPal-a. Izaberite iznos i kliknite na "PayNow".