Marija Aleksić treća u finalu Lige mladjih juniora Vojvodine

mar 07 2018 /

Nakon tri održana kola Lige mladjih juniora Vojvodine, proteklog vikenda je u Novom Sadu održano i Finale lige za sezonu 2017/18.

U osnovnom meču, Marija Aleksić je stvarila 385 krugova, i sa tim rezultatom osvojila srebrnu medalju u konkurenciji kadetkinja, dok je u finalu mladjih juniorki na sedmoj poziciji.

U izvanrednoj borbi sa starijim takmičarkama, Marija je jedno vreme i vodila na listi finala i do samoga kraja bila u šansi za bronzanu medalju, koju je izgubila za samo 0,2 kruga.

U ekipnoj konkurenciji Ekipa mladjih juniorki Streljačke družine''Pančevo 1813'' je osvojila drugo mesto u sastavu Marija Aleksić, Anastasia Grujoski i Ivana Vislavski, koja je u finalnom meču bila deveta sa 382 kruga.

Mladji juniori su osvojili četvrto mesto u sastavu Aleksa Rakonjac, Stefan Radjenović i Aleksandar Pavlović, koji je u finalnom meču sa 536 krugova bio deveti.

Mladim strelcima je ovo bilo pripremno takmičenje za Prvenstvo Vojvodine po B programu, koje će se održati 24. marta u Vrbasu.

(Izvor: Pančevo Online)

Read 289 times Last modified on sreda, 07 mart 2018 17:40