Rukometaši "Dinama" pobedili "Oblić" u hali sportova "Strelište" sa rezultatom 34:28

sep 30 2018 /
Tagged under

U drugom kolu Super rukometne lige Srbije rukometaši Pančevačkog Dinama pobedili su beogradski "Obilić" s rezultatom 34:28, na poluvremenu 14:16.

Utakmica se odigrala u hali sportova "Strelište" pred nešto više od 300 gledalaca.

Najefikasniji igrač u redovima "Dinama" bio je Veljko Milošević sa 11 postignutih golova. Golove su postigli i Ivan Dimitrijević (7), Nenad Vučković (5), Miloš Kostadinović (4), Miloš Barudžić (3), Jovan Stojanović (2), Aleksandar Pilipović (1) i Darko Milenković (1) gol.

U redovima "Obilića" najefikasniji su bili Rastko Aničić i Milorad Teodorović sa po 5 postignutih golova.

Šef stručnog štaba Ivan Petković zamerio je svojim igračima što su lako ušli u utakmicu:

- Pravili smo ishitrene greške u prvom poluvremenu i to ne sme da se ponavlja. Drugo poluvreme smo dobro otvorili i uspeli da prelomimo utakmicu. Na kraju smo zasluženo pobedili i sigurno se neće više ponoviti ovih prvih 10, 12 minuta kada nas je Obilić u potpunosti nadigrao. Idemo dalje, rekao je Ivan Petković šef stručnog štaba Dinama.

Nakon ove utakmice pančevci se nalaze na prvom mestu tabele sa 4 boda. U narednom kolu rukometaši "Dinama" igraju protiv rk "Crvena zvezda" u Beogradu.

(A. Simić, foto: A Simić)