KOŠARKA: Dunav nakon preokreta pobedio Tamiš sa 83:82

nov 10 2018 /
Tagged under

(Foto: KK Dunav)

Utakmicom Dunav – Tamiš, u Staroj Pazovi, otvoreno je šesto kolo Košarkaške lige Srbije.

Publika u Hali Park imala je priliku da vidi uzbudljiv i do kraja neizvestan duel. Dunav je slavio poenima Nikole Šućova u poslednjim trenucima meča, rezultatom 83:82.

Tri i po četvrtine utakmica je bila u egalu.

Ekipe su se smenjivale u vođstvu a ni domaći ni gosti nisu uspeli da stvore prednost veću od pet poena. Četiri minuta pre kraja, izuzetno iskusna ekipa Tamiša, u tom trenutku čini se, lomi utakmicu i dolazi do najveće prednosti 70:79. Na dva i po minuta pre kraja, Tamiš je imao 73:81 ali od tog momenta dolazi do pada i Alasi prave seriju 10:1 u završnici za infarkt.

U narednom kolu, Tamiš će u Hali "Strelište"  probati da popravi utisak protiv ekipe Vojvodine iz Novog Sada. Utakmica se igra u subotu, 17. novembra.

Last modified on subota, 10 novembar 2018 15:22