Pančevački džudisti uspešni na turnirima u Novom Sadu i Čačku

nov 26 2018 /

U subotu, 24. novembra, OŠ Jožef Atila bila je domaćin 43 turnira "Vojvodina 2018" na kome je učešće uzelo 256 takmičara iz 30 klubova iz Norveške, Bosne i Hercegovine, Slovenije i Srbije.

Naš grad su predstavljali DŽK Dinamo (11 takmičara), DŽK Pančevo (3 takmičara) i DŽK Jedinstvo (1 takmičar) koji su postigli sledeće rezultate:

Prva mesta i zlatne medalje osvojili su: Đurišić Uroš, Jakimovski Đorđe i Francuz Filip (svi DŽK Dinamo)

Srebrom su se okitili: Vuković Mihajlo (DŽK Pančevo), Novaković Petar (DŽK Jedinstvo), Mitić Nikola i Stojanović Miloš (oba DŽK Dinamo)

Bronzama su se zadovoljili: Kalinić Mateja (DŽK Pančevo), Ćirić Filip, Bogdanovski Vladimir i Đurišić Ognjen (svi DŽK Dinamo)

Čačak je u nedelju 25.11. bio domaćin turnira "Čačak open 2018" gde je prisustvovalo 189 takmičara iz 20 klubova, a jedini predstavnik našeg grada bio je Novaković Petar član DŽK Jedinstvo iz Kačareva i posle dve pobede iponom i pobede na vazari u finalu okitio se zlatnom medaljom.