RUKOMET: Dinamo nezaustavljiv! Pala i Crvena Zvezda 32:27 (17:11)

feb 03 2019 /

rk dinam pancevo, rk crvena zvezda, hala sportova streliste, pancevo

U prepunoj Hali sportova na Strelištu odigrana je utakmica između RK "Dinamo" i MRK "Crvena Zvezda", u okviru 14. kola Super rukometne lige Srbije za muškarce.

Pančevački "Dinamo" je tokom cele utakmice dominirao na terenu. Semafor je na poluvremenu pokazao rezultat 17:11 a na kraju meča 32:27.

Utakmica je u dva navrata bila prekinuta na nekoliko minuta zbog bakljade navijača gostujućeg tima, ali to nije uspelo da poremeti igrače "Dinama" da privedu utakmicu kraju u svoju korist.

Najefikasniji igrač bio je Ivan Dimitrijević, sa 8 postignutih golova a ujedno je i proglašen za igrača utakmice.

Golove su u redovima "Dinama" postigli i Miloš Kostadinović (5), Miloš Barudžić (4), Nenad Vučković (4), Veljko Milošević (4), Aleksandar Pilipović (2), Jovan Stojanović (2), Ivan Distol (2) i Miloš Savić (1).

U redovima gostujuće ekipe najefikasniji igrači bili su Janko Pešić i Petar Bugarinović sa 6 postignutih golova.

Evo šta su rekli treneri oba tima nakon utakmice:

Nakon ovog kola "Dinamo" je i dalje na prvom mestu tabele sa 28 bodova.  U narednom kolu pančevci odlaze u Požegu gde će odigrati utakmicu protiv ekipe "Sloga ZmartForce".