JP „Srbijagas“ obaveštava kupce na području naseljenog mesta Jabuka, da će u utorak, 13.10.2020. godine, u vremenu od 09:00 do 14:00 časova, zbog neophodnih radova distributivnoj gasovodnoj mreži, doći do kratkotrajnog poremećaja u isporuci prirodnog gasa za potrošače u tom mestu, koji se gasom snabdevaju sa Mesta isporuke Široka potrošnja Kačarevo GMRS „FLOT“.
JP „Srbijagas“ – Operator distributivnog sistema je o ovim radovima obavestio korisnika koji će usled poremećaja ostati bez isporuke prirodnog gasa.
Očekivani završetak radova i prestanak kratkotrajnog poremećaja u isporuci prirodnog gasa je u utorak, 13. oktobra oko 14,00 časova, nakon čega će JP „Srbijagas“ otpočeti sa normalnom isporukom gasa.
"Molimo kupce u naseljenom mestu Jabuka, da imaju razumevanja za navedene radove", navodi se u saopštenju JP "Srbijagas".
Komentre omogućio K-013.com