ATLETIKA: Atletičari AK "Dinamo" uspešni u Beogradu i Budimpešti

atletski klub dinamo pancevo

Proteklog vikenda u atletskoj dvorani u Beogradu odrzano je prvenstvo Srbije za seniore.

U trci štafeta na 4x400m "Dinamo" je osvojio bronzanu medalju čime je nastavljen kontinuitet osvajanja odličja sa najjačeg atletskog takmičenja u zemlji.

Ekipu su činili Damjan Šulja, Danijel Kozlovački, Miloš Gašović i Ivan Božanić.

U Budimpeši je održan seniorski atletski miting na kojem je učestvovala Marija Mrkela.

atletski klub dinam pancevo, marija mrkela

Iako još pionirka, hrabro se borila sa starijim takmičarkama što je rezultiralo novim ličnim rekordima. U trci na 400m je osvojila 6. mesto, rezultatom 58,98 a trku na 800m je završila na 4. mestu rezultatom 2:22.