ATLETIKA: Medalje za AK Dinamo u Zrenjaninu

AK Dinamo

Proteklog vikenda u Zrenjaninu odrrzžn je kros Vojvodine za sve uzrasne kategorije.

Atletičari Dinama imali su zapažene rezultate. Takmičenje je okupilo sve klubove iz Vojvodine.

U trci mladjih pionira ubedlivu pobedu odneo je Danilo Bulatović, koji je fantastično trčao 1500m i okitio se zlatnom medaljom. U konkrenciji seniorki Aleksandra Marinkov je daleko iza sebe ostavila konkrurenciju na 3km i zasluženo stigla da titule Prvakinje Vojvodine.

Marko Milovanović je u uzbudljivom finišu stigao je na cilj kao trećeplasirani u konkurenciji seniora i osvojio bronzanu medalju.

Za Dinamo su nastupali i Aleksandra Marković 4. mesto-Seniorke, Miloš Gasović 5. mesto - seniori, Andreja Božanić 5. mesto - pioniri. Tamara Blanuša nažalost nije završila trku zbog povrede.

AK Dinamo

U okviru krosa Vojvodine u Zrenjaninu odrzan je i kros "Proletera" za atletske škole. U konkurenciji devojčica 2008. god ubedljivu pobedu ostvarila Miljana Todorović, koja je u trci na 300m drugoplasiranu ostavila iza sebe preko 20m.

Danica Vojvodić je u  trci na 250m za 2009. god trku završila na petom mestu, Jana Gjujić takodje peto mesto za 2010 godište.

Za Dinamo su nastupali još Lara Jovanović, Dunja Bakić, Ognjen Krstić i Miloš Stjepanović.