Atalanti samo bod na gostovanju Jang Bojsu

atlanta, jang bojs, fudbal, liga sampiona

Fudbaleri Jang Bojsa i Atalante odigrali su nerešeno 3:3, u utakmici petog kola Grupe F Lige šampiona.

Atalanta je bila bolja u prvih 20 minuta utakmice i to je materijalizovala golom Duvana Zapate u desetom minutu, posle asistencije Rema Flojlera.

Domaći tim je uzvratio preko Džordana Sibača u 39. minutu i rezultatom 1:1 se otišlo na odmor.

Italijanski tim je ponovo prvi poveo, ovog puta je strelac bio Hose Luis Palomino u 51. minutu, ali je Jang Bojs u finišu meča preokrenuo rezultat golovima Vinsenta Sijera u 80. i Silvana Heftija četiri minuta kasnije.

Konačan rezultat postavio je Luis Murijel u 88. minutu.

Ranije danas, Mančester junajted je pobeio Viljareal sa 2:0 i tako obezbedio plasman u osminu finala.

Junated ima deset bodova na vrhu tabele, Viljareal je drugi sa tri boda manje, dok je Atalanta treća sa šest bodova. Jang Bojs je na poslednjem mestu sa tri boda.

U poslednjem kolu će Atalanta i Viljareal u direktom duelu odlučiti ko će, uz Junajted, u nokaut fazu Lige šampiona.

Junajted će grupnu fazu završiti utakmicom protiv Jang Bojsa na Old Trafordu.