Bundesliga: Bajer pobedio Augsburg

bundesliga, bajer, augsburg, sport, fudbal

Fudbaleri Bajera iz Leverkuzena pobedili na svom terenu Augsburg sa 3:1, u utakmici petog kola Bundeslige.

Bajer je poveo u 16. minutu golom Lukasa Alarija u 16. minutu iz penala, a izjednačio je Danijel Kaliguri pogotkom u 51. minutu. Novo vođstvo domaćima doneo je Alario svojim drugim golom na meču u 74. minutu, a konačan rezultat postavio je Musa Dijabi u četvrtom minutu nadoknade vremena.

Posle tri vezana remija na početku prvenstva, Bajer je ostvario drugu uzastopnu pobedu i četvrti je na tabeli sa devet bodova.

Augsburg je pretrpeo drugi poraz u ligi, poslednje tri utakmice je bez pobede i 11. je na tabeli sa sedam bodova.