Crvena zvezda u nadoknadi vremena do pobede protiv Radnika

crvena zvezda, radnik, fudbal

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su u gostima Radnik sa 2:1, u meču 19. kola Super lige Srbije.

Povela je Zvezda golom Aleksandra Kataia u 35. minutu, koji se najbolje snašao u šesnaestercu nakon loše reakcije odbrane Radnika.

Radnik je do izjednačenja stigao u 48. minutu golom Miloša Spasića. On je povukao loptu sa svoje polovine i odličnim solo prodorom izašao ispred golmana Zvezde Borjana i rutinski zatresao mrežu.

Zvezda je do pobede stigla u trećem minutu sudijske nadoknade vremena, drugim golom na meču Kataia. On je odlično izveo slobodan udarac i pogodio bliži ugao golmana Vujanca.

Zvezda je zabeležila 17. pobedu u prvenstvu i sa 53 boda zauzima prvo mesto na tabeli, i ima 13 bodova više i utakmicu više od drugoplasiranog Partizana.

Radnik je na poslednjem, 16. mestu sa osam bodova.

U Super ligi sledi pauza zbog Svetskog prvenstva u Kataru, a prvenstvo se nastavlja 4. februara. U prvom kolu posle pauze, Zvezda će dočekati Vojvodinu, dok će Radnik gostovati Kolubari.