Dinamo pobedio Bačku 1901 rezultatom 4:2

fk dinamo, fudbal, sport

Fudbaleri pančevačkog Dinama pobedili su ekipu Bačka 1901 iz Subotice rezultatom 4:2, na poluvremenu 2:0.

Dinamo je stigao do prednosti u 9. minutu kada je Aničić posle centaršuta Džugordića matirao Đurđevca. Na 2:0 povećao je vođstvo Pančevaca Zlatković.

U nastavku su viđena još četiri gola, po dva na obe strane i nekoliko dobrih prilika. Aničić je uspeo da po drugi put savlada golmana Bačke za 3:0, dok je Ahčin doneo radost Dinamu u 73. minutu i prednost od 4:0. Posle brze kontre Bačka je preko Glišovića smanjila na 4:1, a tačku na meč stavio je Vujošević u poslednjem minutu meča 4:2.

Dinamo: Andžić, Džugurdić (Radisavljević), Aničić (Andrić), Karanfilović 8Bodolović), Ahčin, matijević, Crnomarković, Krstić, Osman (Brajović), Zlatković (Krmar), Jakovašić.

Bačka: Đurđevac, Šafranj (Malenčić), Đurović, Simić, Mezei, Glišović, Vujošević, Manojlović (Bogojević), Provči (Matijević), Lazić (Kozomara), Bursać.