Dva gola Milinković-Savića u pobedi Lacija nad Specijom

fudbal, milinkovic savic

Fudbaleri Lacija pobedili su danas na svom terenu ekipu Specije sa 4:0, u meču osmog kola italijanske Serije A.

Rimski klub je mogao da povede u trećem minutu, ali je sa penala bio neprecizan Čiro Imobile.

Ipak Lacio u vodjstvo dovodi Matija Zakanji u 12. minutu, a rezultat u 24. minutu povećava Alesio Romanjoli.

U strelce se u 62. minutu upisao i srpski fudbaler Sergej Milinković-Savić. Asistenciju je upisao Zakanji, a veznom fudbaleru je to bio jubilarni 50. gol u Seriji A.

Srpski igrač je drugi gol na meču postigao u prvom minutu nadoknade, nakon asistencije Elseida Hisaja.

Na tabeli Serije A Lacio je treći sa 17 bodova, a Specija je 12. sa osam bodova.

Lacio u sledećem kolu gostuje Fjorentini, dok Specija gostuje Monci.

Najnovije: Na portalu

BIG PA Zaplesimo Zajedno 460x600