Fudbaleri Milana pobedili Juventus

milan, juventus, fudbal

Fudbaleri Milana pobedili su večeras na svom terenu u velikom italijanskom derbiju Juventus sa 2:0, u utakmici devetog kola Serije A.

Milan je poveo golom koji je Fikajo Tomori postigao u prvom minutu nadoknade prvog poluvremena, a pobedu je obezbedio Braim Dijas pogotkom u 54. minutu.

Milanska ekipa ostvarila je šestu pobedu u ligi i sa 20 bodova zauzima treće mesto na tabeli.

Juventus je pretrpeo drugi poraz u poslednje tri utakmice, pa je osmi na tabeli sa 13 bodova.

Ranije danas Inter je kao gost pobedio Sasuolo sa 2:1, a kasnije igraju Bolonja – Sampdorija.