Fudbaleri Partizana u polufinalu Kupa

Partizana, Radničkog, Partizan, Radnički, Kup Srbije, polufinalu, polufinale, fudbal, sport, sportske vesti, najnovije vesti

Fudbaleri Partizana plasirali su se u polufinale Kupa Srbije pošto su danas pobedili Radnik iz Surdulice 2:1. Dvostruki strelac za crno-bele bio je Takuma Asano, dok je jedini gol za domaćine postigao Bogdan Stamenković.

Meč u Surdulici obeležio je i prekid zbog transparenta navijača Partizana, zbog kog susret bio prekinut u prvom poluvremenu nekoliko minuta, a igrači su bili poslati u svlačionicu.

Izabranici Sava Miloševića treći su polufinalisti pored Crvene zvezde i Čukaričkog, dok će poslednji učesnik polufinala biti poznat posle utakmice Vojvodine i Mladosti.