Fudbaleri Totenhema pobedili Lester, tri gola Sona

totenhem, lester, premijer liga

Fudbaleri Totenhema pobedili su večeras u Londonu Lester sa 6:2, u utakmici osmog kola Premijer lige i popeli se na drugo mesto na tabeli.

Lester je poveo u šestom minutu golom Jurija Tilemansa iz jedanaesterca, a dva minuta kasnije izjednačio je Hari Kejn. Totenhem je poveo golom Erika Dajera u 21. minutu, a izjednačio je Džejms Medison u 41. minutu.

Novo vodjstvo domaćima doneo je Rodrigo Bentakur golom u 47. minutu, a zatim je tri gola postigao Son Hjunmin, u 73, 84. i 87. minutu.

Totenhem sada na drugom mestu ima pet pobeda i 17 bodova, isto koliko i prvoplasirani Mančester siti.

Lester je i dalje jedina ekipa bez pobede u ligi i poslednji je na tabeli sa jednim bodom.