Fudbaleri Vojvodine izgubili od Laska

liga konferencija, fudbal, fk vojvodina, fk lask

Fudbaleri Vojvodine izgubili su u Novom Sadu od austrijskog Laska sa 1:0 (0:0), u prvom meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu konferencija.

Domaćin je odolevao favorizovanim gostima iz Austrije sve do 70. minuta kada je Peter Mihorl postigao jedini gol.

Odličnu priliku pre primljenog pogotka Vojvodina je imala u 57. minutu kada je Nemanja Čović pogodio stativu.

BIG Pančevo

Ekipa Slavoljuba Đorđevića susret je završila sa desetoricom na terenu, pošto je Luka Cucin u poslednjem minutu regularnog dela dobio crveni karton zbog starta sa leđa.

Revanš utakmica igra se za sedam dana u Austriji.