Gol Milovanovića za plasman Partizana u četvrfinale Kupa Srbije

patizan, dubocica, kup srbije, fudbal

Fudbaleri Partizana plasirali su se danas u četvrtfinale Kupa Srbije, pošto su u Nišu pobedili Dubočicu iz Leskovca sa 1:0.

Jedini gol na Čairu postigao je Marko Milovanović u 40. minutu.

Crno-beli su bili bolji rival od početka utakmice, ali nisu uspeli da zatresu mrežu Dubočice sve do 40. minuta kada je Aleksandar Miljković lepo centrirao, a Milovanović glavom pogodio za 1:0.

Partizan je u drugom poluvremenu spustio tempo, pa je pretila u Dubičica, ali se rezultat do kraja nije menjao.

U četvrtfinale su se ranije plasirali Metalac, Rad, Loznica i TSC.

Sutra se sastaju Javor i Vojvodina, odnosno Novi Pazar i Bačka, dok je utakmica branioca trofeja Crvene zvezde i Radničkog iz Niša odložena.

Utakmice četvrtfinala igraće se 6. aprila 2022.