Junajted pobedio Kristal Palas, Vulverhempton ubedljiv protiv Liverpula

junajted, kristal palas, fudbal

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su na svom terenu ekipu Kristal Palasa sa 2:1, u utakmici 22. kola Premijer lige.

Junajted je poveo u sedmom minutu, kada je sa penala bio precizan Bruno Fernandeš.

Rezultat je u 62. minutu povećao Markus Rašford, da bi osam minuta kasnije domaći tim ostao sa desetoricom na terenu, pošto je crveni karton dobio Kazemiro.

Londonski tim je do kraja uspeo da smanji rezultat golom Džefa Šlupa u 76. minutu.

Junajted je na trećem mestu Premijer lige sa 42 boda, dok je Kristal Palas posle petog vezanog meča bez pobede na 12. mestu sa 24 boda.

Naredni meč Junajted igra na svom terenu protiv Lidsa, a Kristal Palas dočekuje Brajton.

Vulverhempton je na svom terenu pobedio Liverpul sa 3:0.

Već u petom minutu autogol je postigao igrač Liverpula Žoel Matip, da bi pobedu domaćem timu potvrdili Krejg Douson u 12. i Ruben Neves u 71. minutu.

Posle četvrtog uzastopnog meča bez pobede Liverpul zauzima 10. mesto sa 29 bodova, a Vulverhempton je na 15. mestu sa 20 bodova.

Liverpul u sledećem kolu dočekuje gradskog rivala Everton, dok Vulverhempton gostuje Sautemptonu.

Brentford je na domaćem terenu savladao Sautempton sa 3:0.

Londonsku ekipu je u vođstvo doveo Ben Mi u 41. minutu. Tri minuta kasnije strelac je bio Brijan Mbemo, da bi treći gol za domaći tim postigao Matijas Jensen u 80. minutu.

Brentford je na sedmom mestu sa 33 boda, dok je Sautempton na poslednjem mestu sa 15 bodova.

Brajton je na svom terenu bio bolji od Bornmuta sa 1:0. Jedini gol postigao je Kaoru Mitoma u 87. minutu.

Ekipa Brajtona zauzima šesto mesto sa 34 bodova, dok je Bornmut pretposlednji 19. sa 17 bodova.

Lester je na gostovanju pobedio Aston Vilu sa 4:2.

Oli Votkins je postigao vodeći gol za tim iz Birmingema u devetom minutu, da bi tri minuta kasnije izjednačio Džejms Medison.

Domaći tim do nove prednosti dolazi u 32. minutu posle autogola Herija Sutara, ali je Lester do kraja poluvremena preokrenuo preko Kelečija Ihenača u 41. i Tetea u drugom minutu nadoknade.

Konačan rezultat u 79. minutu postavio je Denis Prat.

Aston Vila je 11. sa 28 bodova, a Lester je na 13. mestu sa sedam bodova manje.