Junajted u osmini finala Lige šampiona, Bajern potvrdio prvo mesto

junajted, bajern, liga sampiona, fudbal

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su u gostima Viljareal sa 2:0 i tako obezbedili plasman u osminu finala Lige šampiona.

U prvoj utakmici bez Olea Gunara Solšera na klupi, Junajted je poveo u 78. minutu golom Kristijana Ronalda. Posle greške odbrane odbrane Viljareala lopta je stigla do Ronalda koji je nakon toga lepo lobovao golmana domaćeg tima.

Konačanih 2:0 postavio je Džejdon Sančo u 90. minutu, na asistenciju Bruna Fernandeša.

Junajted je trenutno prvi na tabelu Grupe F sa deset bodova, dok je Viljareal drugi sa sedam poena.

Kasnije večeras sastaju se Jang Bojs i Atalanta. Italijanski tim trenutno ima pet, a Jang Bojs tri boda.

U poslednjem kolu, Mančester će dočekati Jang Bojs, dok će Viljareal gostovati Atalanti.

Fudbaleri Bajerna pobedili su u gostima Dinamo Kijev sa 2:1, u petom kolu Lige šampiona i tako potvrdili prvo mesto u Grupi E.

Bajern je poveo u 14. minutu golom Roberta Levandovskog, koji golmana domaće ekipe matirao „makazicama“, prednost Bavaraca duplirao je Kingsli Koman u 42. minutu, a konačan rezultat postavio je Denis Garmaš u 70. minutu.

Bajern sada ima 15 bodova na čelu tabele, dok je Dinamo poslednji sa jednim bodom.

Kasnije večeras, u drugom meču Grupe E, igraju Barselona i Benfika.

U poslednjem kolu, Bajern će dočekati Barselonu, dok će Dinamo gostovati Benfiki.