Kragujevčani u 96. minutu do boda u Senti

superliga srbije, fudbal

Fudbaleri TSC-a i Radničkog iz Kragujevca remizirali su 4:4 (3:1) u utakmici petog kola Superlige Srbije.

Kragujevčani su izjednačili u 96. minutu i "otkinuli" prve bodove ove sezone ekipi Mladena Krstajića.

Istovremeno, Napredak je savladao Mladost iz Lučana 2:1.

Rezultati: TSC - Radnički Kragujevac 4:4 (Banjac 14, 57, Zec 26, Leonardo 88 - Leandro 22. autogol, Mirić 72, 90+6. penal, Filipović 75), Napredak - Mladost Lučani 2:1 (Mršić 56, Marjanović 76 - Jojić 40).

Nedelja: Čukarički - Radnički Niš (18.30), Voždovac - Novi Pazar (19.00). Ponedeljak: Proleter - Kolubara (16.55), Spartak - Vojvodina (19.00).

Odloženo: Radnik - Crvena zvezda, Partizan - Metalac.