Milan se u 93. minutu spasao poraza

fc milan, seria a, fudbal, sport

Fudbaleri Milana i Verone odigrali su večeras nerešeno 2:2, u sedmom kolu italijanske Serije A.

Gosti iz Verone su poveli golom Antonina Baraka u šestom minutu, da bi prednost udvostručio autogolom Davide Kalabrija u 19. minutu.

Milan je do izjednačenja stigao autogolom Djandjakoma Menjane u 27. i golom Zlatana Ibrahimovića u trećem minutu sudijske nadoknade.

Ibrahimović je i u 65. minutu mogao da donese izjednačenje Milanu, ali nije iskoristio penal.

Nakon sedam kola, Milan je prvi na tabeli sa 17 bodova, dok Verona zauzima osmu poziciju sa 12 poena.

U narednom kolu Milan će gostovati Napoliju, dok će Verona dočekati Sasulo.