Mitrović strelac u remiju Fulama sa Bornmutom

mitrović aleksandar, fulam, bommut

Srpski fudbalski reprezentativac Aleksandar Mitrović vratio se danas na teren posle povrede i postigao gol u remiju Fulama protiv Bornmuta - 2:2 (1:2) u 11. kolu Premijer lige.

Mitrović je bio precizan iz jedanaesterca u 52. minutu i postavio konačnih 2:2 svojim sedmim golom u Premijer ligi ove sezone.

Prethodno je Dominik Solanke doveo Bornmut u vođstvo već u drugom minutu, izjednačio je Isa Diop u 22. minutu, a novo vođstvo gostima doneo je DŽeferson Lerma u 29. minutu.

U ostalim utakmicama Premijer lige odigranim danas Lester i Brajton odigrali su meč bez golova, dok je Vulverhempton na svom terenu savladao Notingem Forest sa 1:0 (0:0).

Kasnije danas sastaju se Totenhem i Everton.

Juče je Brentford slavio protiv Brajtona sa 2:0, a sutra se od 15.00 sastaju: Aston Vila - Čelsi, Lids - Arsenal, Mančester junajted - Njukasl i Sautempton - Vest Hem, dok je derbi između Liverpula i Mančester sitija na programu u 17.30.