Pari Sen Žermen slavio u Mančesteru

PSG, mančester, fudbal, liga evrope, sport

Fudbaleri Pari Sen Žermena večeras su u gostima pobedili Mančester junajted 3:1, u petom kolu Grupe H Lige šampiona.

Poveo je Pari Sen Žermen u šestom minutu golom Nejmara, koji je odbijenu loptu u šesnaestercu sanžnim udarcem sproveo u gol.

Izjednačenje Mančesteru je doneo Markus Rašford u 32. minutu, udarcem sa ivice šesnaesterca.

Pari Sen Žermen je ponovo poveo u 69. minutu, nakon što se Markinjos najbolje snašao u gužvi pred golom i ubacio loptu u mrežu.

Tačku na meč je postavio svojim drugim golom Nejmar, u prvom minutu sudijske nadoknade vremena.

Mančester junajted je od 70. minuta igrao sa igračem manje, nakon što je Fred dobio drugi žuti karton.

Ranije danas, Lajpcig je pobedio u gostima Bašakšehir 4:3.

Pari Sen Žermen, Mančester i Lajpcig su osvojili po devet bodova, i u poslednjem kolu će se odlučivati o raspletu u grupi, dok je Bašakšehir sigurno poslednji, sa tri boda.

U poslednjem kolu, Pari Sen Žermen će dočekati Bašakšehir, dok će Mančester gostovati Lajpcigu.