Partizan lako do tri boda protiv TSC

fk partizan, fk TSC, superliga srbije, fudbal

Fudbaleri Partizana pobedili su danas na svom terenu TSC sa 3:1 u 35. kolu Superlige Srbije.

Crno-beli poveli su golom Birbasa Natha u 53. minutu koji je pogodio iz penala, koji je minut ranije skrivio Marko Petković oborivši Slobodana Uroševića, da bi 12 minuta kasnije na 2:0 povisio Filip Holender, sjajnim šutem kroz "šumu" nogu.

Samo dva minuta kasnije pitanje pobednika rešio je Miloš Jojić, da bi počasni gol za TSC postigao Borko Duronjić u 83. minutu.

Partizan je drugi na tabeli sa 89 bodova, dok je TSC sedmi sa 49.

U derbiju dana Vojvodina i Radnički iz Niša igrali su Novom Sadu nerešeno bez golova, dok je Zlatibor sa 1:0 golom Stefana Vukića u 24. minutu pobedio Metalac, a Inđija i Mačva igrali su nerešeno 2:2.