Partizan odigrao nerešeno 1:1 sa Sočijem

fk partizan, fk soci, liga konferencija, fudbal

Fudbaleri Parizana odigrali su večeras nerešeno 1:1 (0:0) sa Sočijem, na gostovanju u prvom meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu konferencija.

Domaći tim poveo je u 66. minutu golom Kristijana Noboa iz nepostojećeg penala, koji je dosuđen iako je Partizanov defanzivac Igor Vujačić faulirao Terekova izvan kaznenog prostora.

Glavni sudija je prvo dosudio slobodan udarac, ali je linijski arbitar signalizirao da se prekršaj desio unutar šesnaesterca, nakon čega je Noboa sa bele tačke doneo vođstvo svom tim.

BIG Pančevo

Prednost Sočija trajala je samo sedam minuta, kada je Rikardo Gomeš na asistenciju kapitena Lazara Markovića doneo izjednačenje crno-belima u 73. minutu.

Revanš meč igra se 12. avgusta u Beogradu.