Partizan posle četiri prekida pobedio u Novom Pazaru
fk partizan, superliga srbije, fk novi pazar, fudbal

montekristo 0507

Fudbaleri Partizana pobedili su večeras na gostovanju Novi Pazar 4:1 (1:0) u utakmici 4. kola Superlige.

Meč u Novom Pazaru bio je prekinut četiri puta, a poslednji prekid u 62. minutu, trajao je više od pola sata, pošto su se domaći igrači povukli sa terena zbog navijanja gostujućih navijača.

fk partizan, superliga srbije, fk novi pazar

Susret je nastavljen nakon što je ispražnjen deo tribine sa pristalicama crno-belih, a meč je završen posle dva i po sata.

Crno-beli su došli su do četvrtog trijumfa u prvenstvu, a u listu strelaca upisali su se Bibras Natho (42. minut), Slobodan Urošević (49), Rikardo Gomeš (61) i Sejduba Suma (77), dok je jedini gol za domaćina postigao Lazar Mihailović (90+2).