Partizan posle četiri prekida pobedio u Novom Pazaru

fk partizan, superliga srbije, fk novi pazar, fudbal

Fudbaleri Partizana pobedili su večeras na gostovanju Novi Pazar 4:1 (1:0) u utakmici 4. kola Superlige.

Meč u Novom Pazaru bio je prekinut četiri puta, a poslednji prekid u 62. minutu, trajao je više od pola sata, pošto su se domaći igrači povukli sa terena zbog navijanja gostujućih navijača.

Susret je nastavljen nakon što je ispražnjen deo tribine sa pristalicama crno-belih, a meč je završen posle dva i po sata.

Crno-beli su došli su do četvrtog trijumfa u prvenstvu, a u listu strelaca upisali su se Bibras Natho (42. minut), Slobodan Urošević (49), Rikardo Gomeš (61) i Sejduba Suma (77), dok je jedini gol za domaćina postigao Lazar Mihailović (90+2).