Pobeda Milana za prvo mesto na tabeli Serije A

milano, verona, serija a, fudbal

Fudbaleri Milana pobedili su večeras na gostujućem terenu Veronu sa 3:1, u utakmici 36. kola Serije A i vratili se na prvo mesto na tabeli.

Fudbaler Milana Sandro Tonali postigao je gol u 16. minutu, ali je posle upotrebe VAR tehnologije pogodak poništen zbog ofsajda.

Verona je povela u 38. minutu golom Davidea Faraonija u 38. minutu na dodavanje Darka Lazovića, a Tonali je izjednačio u trećem minutu nadoknade prvog poluvremena. Tonali je postigao gol u 50. minutu za vodjstvo Milana 2:1, a konačan rezultat postavio je Alesandro Florenci pogotkom u 87. minutu.

Milan je ostvario četvrtu uzastopnu pobedu, ukupno 24. u ligi i prvi je na tabeli sa 80 bodova, dva više od drugoplasiranog Intera.

Verona je pretrpela 12. poraz i zauzima deveto mesto na tabeli sa 52 boda.

Ranije danas Atalanta je kao gost pobedila Speciju sa 3:1, Venecija je na svom terenu pobedila Bolonju sa 4:3, a Salernitana i Kaljari odigrali su nerešeno 1:1.

Najnovije: Na portalu

BIG PA Zaplesimo Zajedno 460x600