Premijer liga: Totenhem pobedio Brajton, Geret Bejl strelac

totenhem, brajton, premijer liga, fudbal, sport

Fudbaleri Totenhema su večeras na svom terenu pobedili Brajton 2:1, u sedmom kolu engleske Premijer lige.

Poveo je Totenhem golom Harija Kejna iz penala u 12. minutu, da bi izjednačenje Brajtonu doneo Tari Lempti pogotkom u 59. minutu.

Totenhem je do pobede stigao golom Gereta Bejla u 73. minutu, samo tri minuta nakon što je ušao u igru.

Totenhem, posle sedam kola, zauzima drugo mesto sa 14 bodova, dok je Brajton na 16. poziciji sa pet poena.

U narednom kolu, Totenhem će gostovati Vest Bromvič Albionu, dok će Brajton dočekati Barnli.