Preokret Partizana za pobedu u Kruševcu

Partizan, Napredak, sport, fudbal

Fudbaleri Partizana na startu nove sezone u Superligi savladali su Napredak u Kruševcu 3:1 (0:1).

Domaćin je vodio na poluvremenu golom Srđana Kočića u 45. minutu, da bi u nastavku posle samo 40 sekundi igre "rezervista" Lazar Marković pogodio za izjednačenje.

Nekadašnji reprezentatvac se prilikom postizanja gola sudario sa golmanom Napretka Mladenom Božovićem i obojica su morali van terena.

Iz "spornog penala" posle prekršaja nad Urošem Vitasom pogodio je Bibras Natho u 85, da bi konačan rezultat postavio Nikola Čolić u 90+5. minutu.