Prva liga Srbije: Železničar u nokdaunu, Radnički protutnjao Smederevom

prva liga srbije, zeleznicar, radnicki, fudbal

Fudbaleri Radničkog iz Kragujevca slavili su protiv Železničara iz Pančeva (1:3) u prvom meču baraža za plasman u Superligu Srbije.

Izabranici Nenada Lalatovića stekli su kapitalnu prednost pred revanš u Kragujevcu u nedelju.

Posle prvih 45 minuta bilo je 2:0, a strelac oba gola za goste bio je prekaljeni superligaški centarfor Vojo Ubiparip.

U nastavku još jedan gol u mreži Pančevaca, pogodio je Nedeljko Piščević u 61. minutu.

Železničar je smanjio rezultat u 79. minutu, Gigić je bio precizan sa bele tačke. Varjačić je skrivio jedanaesterac i zaradio drugi žuti karton.

Treba istaći da se ovaj meč igrao u Smederevu zbog uslova stadiona u Pančevu koji ne zadovoljavaju standarde Superlige.