Remi Mančester junajted i Milana, Tadić strelac u pobedi Ajaksa

mancester junajted, milano, tadic, ajaks, fudbal, liga evropa, sport

Fudbaleri Mančester junajteda i Milana odigrali su večeras nerešeno 1:1, u prvom meču osmine finala Lige Evropa.

Poveo je Mančester golom Amada Diala u 50. minutu, da bi Milan izjednačio u drugom minutu sudijske nadoknade golom Simona Kjera.

U istom terminu, Ajaks je na svom terenu savladao Jang Bojs sa 3:0.

Golove za Ajaks su postigli Dejvi Klasen u 62, srpaki internacionalac Dušan Tadić u 82. i Brajan Brobi u drugom minutu sudijske nadoknade vremena.

Viljareal je u gostima pobedio Dinamo Kijev sa 2:0, golovima Poa Toresa u 30. i Raula Albiola u 52. minutu.

Slavija i Glazgov Rendžers su u Pragu odigrali nerešeno 1:1. Povela je Slavija u sedmom minutu golom Nikolae Stančiua, da bi izjednačenje Rendžersu doneo Filip Helander u 36. minutu.