Remi Nemačke i Engleske, Italija savladala Mađarsku

engleska, nemacka, fudbal, liga nacija

Fudbaleri Nemačke i Engleske odigrali su u Minhenu nerešeno 1:1, u meču drugog kola Grupe 3 Divizije A Lige nacija.

Povela je Nemačka golom Jonasa Hofmana u 50. minutu, da bi izjednačenje Engleskoj doneo Hari Kejn golom iz penala u 88. minutu.

U istoj grupi, Italija je na svom terenu pobedila Madjarsku sa 2:1.

Strelci za Italiju bili su Nikolo Barela u 30. i Lorenco Pelegrini u 45. minutu. Madjarska je smanjila rezultat u 61. minutu autogolom Djanluke Manćinija.

Nakon dva kola, Italija je prva u grupi sa četiri boda, Madjarska je druga sa tri, Nemačka treća sa dva, a Engleska četvrta sa jednim bodom.

U narednom kolu, Nemčka će gostovati Madjarskoj, a Engleska će dočekati Italiju.