Roma u nadoknadi do boda protiv Milana

fudbal, milano, roma

Fudbaleri Milana i Rome odigrali su nerešeno 2:2, u utakmici 17. kola italijanske Serije A.

Milan je poveo u 30. minutu nakon što je korner izveo Sandro Tonali, a glavom gol postiže Pjer Kalulu.

Domaći tim je povećao rezultat u 77. minutu preko Tomaza Pobege, koji je iskoristio odličnu asistenciju Rafaela Leaa.

Roma je posle prvog udarca u okvir gola u 87. minutu smanjila rezultat, a u strelce se posle kornera upisao Rožer Ibanjes.

Bod gostima donosi Temi Ejbraham u trećem minutu nadoknade. Lopta je posle slobodnog udarca došla do srpskog fudbalera Nemanje Matića, čiji šut glavom brani golman Čiprijan Tatarušanu, da bi u nastavku gol postigao Ejbraham.