Salcburg sa penala do pobede protiv zagrebačkog Dinama

dinamo, salcburg, fudbal, liga sampiona

Fudbaleri Salcburga pobedili su večeras na svom terenu zagrebački Dinamo sa 1:0, u utakmici trećeg kola Grupe E Lige šampiona.

Jedini gol na meču, vredan tri boda, postigao je Noa Okafor sa penala u 71. minutu.

Hrvatski tim je u samom finišu meča, u 93. minutu, uspeo da zatrese mrežu Salcburga, ali je pogodak Josip Drmić poništen zbog ofsajda.

Posle dva remija, Salcburg je zabeležio prvu pobedu i trenutno je prvi na tabeli sa pet bodova, dok je Dinamo treći sa tri osvojena boda.

Za sedam dana hrvatski i austrijski šampion će odigrati meč na Maksimiru u okviru četvrtog kola.

U drugom meču Grupe E večeras se na Stamford Bridžu sastaju Milan i Čelsi.