Siti siguran na gostovanju protiv Vest Hema

mancester siti, premijer liga, vesthem

Fudbaleri Mančester sitija pobedili su danas na gostovanju Vest Hem sa 2:0, u utakmici prvog kola Premijer lige.

U 35. minutu prekršaj nad igračem Sitija Erlingom Halandom pravi golman londonskog kluba Alfons Areola, a sudija Majkl Oliver pokazuje na belu tačku.

Norveški fudbaler je minut kasnije sa penala postigao gol na debiju u Premijer ligi.

Na drugi gol čekalo se do 65. minuta, kada je odličnu loptu u prostor uputio Kevin de Brujne, a u strelce se drugi put upisao Haland.

Aktuelni šampion Premijer lige u drugom kolu dočekuje Bornmut, dok Vest Hem gostuje Notingem Forestu.