Viljareal pobedio Bajern u prvom meču četvrtfinala Lige šampiona

liga sampiona, viljareal, bajern, fudbal

Fudbaleri Viljareala pobedili su večeras na svom terenu minhenski Bajern sa 1:0, u prvom meču četvrtfinala Lige šampiona.

Pobedonosni gol za Viljareal postigao je Arnaut Danžuma u osmom minutu.

Djovani Lo Selso je prošao po desnoj strani i poslao povratnu loptu na 11 metara, Dani Pareha je šutirao iz prve, a na loptu je natrčao Dandžuma i sa pet metara savladao golmana Bajerna Manuela Nojera.

Villjarealu je u 41. minutu poništen gol zbog ofsajda u kom se našao Fransis Kokelin.

Najbolju priliku da udvočustri prednost Viljareal je propustio u 53. minutu. Djerar Moreno je odlično šutirao iskosa sa desne strane ali je njegov šut zaustavila stativa.
.
Samo tri minuta kasnije Viljareal je ponovo imao dobru šansu. Nojer je ispucao loptu u noge Morena, koji je šutirao sa svoje polovine ali je lopta otišla malo pored gola.

Revanš meč je na programu 12. aprila i igraće se u Minhenu.

Najnovije: Na portalu

BIG PA Zaplesimo Zajedno 460x600