Viljareal srušio Real

viljarea, real

Fudbaleri Viljareala pobedili su večeras na svom terenu Real rezultatom 2:1 u meču 16. kola španske La Lige.

Golove za Viljareal postigli su Žeremi Pino u 47. i Đerar Moreno u 63. minutu.

Jedini gol za Real dao je Francuz Karim Benzema iz penala u 60. minutu.

Real je drugi na tabeli La Lige sa 38 bodova, koliko ima i prvoplasirana Barselona, ali katalonski klub ima meč manje.

Viljareal je peti na tabeli sa 27 bodova. Real će u narednom kolu španskog šampionata igrati sa Atletikom u Bilbau, dok će se Viljareal sastati sa Seltom u Vigu.

Juventus protiv Udinezea zabeležio osmu uzastopnu pobedu u Seriji A

Fudbaleri Juventusa pobedili su večeras na svom terenu ekipu Udinezea rezultatom 1:0 u meču 17. kola italijanske Serije A.

Jedini gol na utakmici postigao je kapiten Juventusa Danilo u 86. minutu na asistenciju Federika Kjeze.

Ovo je bio osmi uzastopni trijumf torinskog kluba u Seriji A i to bez primljenog gola. Srpski reprezentativac Filip Kostić bio je u startnoj postavi Juventusa, a zamenjen je u 80. minutu.

Drugi srpski reprezentativac Dušan Vlahović nije igrao za torinski klub zbog povrede. Potencijalni srpski reprezentativac Lazar Samardžić igrao je za Udineze od 70. minuta.

Juventus je trenutno drugi na tabeli Serije A sa 37 bodova, dok je Udineze osmi sa 25. Torinski klub će u narednom kolu gostovati Napoliju, dok će Udineze dočekati Bolonju. Fiorentina je ranije danas pobedila Sasuolo 2:1.