Vojvodina pobedila Mladost 3:0, remi TSC i Bačke

fudbal, superliga srbije, sport, Vojvodina, Mladost, TSC

Fudbaleri Vojvodine pobedili su Mladost iz Lučana sa 3:0 u 4. kolu Superlige, dok je Voždovac posle preokreta savladao Rad na Banjici 3:1.

Novosađani su do pobede na svom terenu stigli golovima Petra Bojića u 69. minutu, Siniše Saničanina u 84. minutu i Ognjena Đuričina, tri minuta kasnije.

Fudbaleri Rada poveli su već u prvih 60 sekundi meča golom Ljubomira Kovačevića, a Voždovac je do izjednačenja stigao u 49.minutu pogotkom Justasa Lasickasa.

Na 2:1 povećao je Miloš Stojčev u 63. minutu, a tri boda Voždovcu doneo je Jovan Nišić u 88. minutu.

Rezultati 4.kola Superlige: Crvena zvezda - Spartak 3:2, Inđija- Napredak 1:0, Novi Pazar - Javor 2:3, Radnički Niš - Mačva 1:0, Zlatibor - Čukarički 1:5, Bačka - TSC 1:1, Metalac - Proleter 1:1, Rad - Voždovac 1:3, Vojvodina - Mladost Lučani 3:0.

Tabela: Crvena zvezda 12 bodova, Čukarički 10, Spartak 9, Partizan 9, Mladost Lučani 9, Radnički Niš 9, TSC 8, Vojvodina 8, Proleter 8, Javor 6, Voždovac 6, Metalac 4, Inđija 3, Napredak 3, Mačva 3, Novi Pazar 3, Radnik 3, Bačka 1, Rad 0, Zlatibor 0.