Vojvodina preokretom u finišu utakmice pobedila Partizan

fudbal, Partizan, Vojvodina, sport

U derbiju šestog kola Superlige Srbije, fudbaleri Vojvodine savladali su Partizan sa 3:2.

Ekipa iz Beograda je povela u 40. minutu, golom Umara Sadika, a onda su stvari na terenu počele da se komplikuju...

Duel Nikole Drinčića i Sejdube Sume, završio se laktanjem i koškanjem, a sudija je pokazao Drinčiću žuti, a fudbaleru Partizana crveni karton.

Savo Milošević se bunio, kao i svi igrači Partizana, ali je Suma morao na tuširanje pre kraja prvog dela igre.

Vojvodina je na startu drugog dela izjednačila, golom Vukadinovića, posle prodora po levoj strani.

Ipak, Partizan je uspeo da povede ponovo, pošto je Šćekić postigao lep gol glavom u 69. minutu.

U 76. minutu, Partizan je ostao bez trenera - isključen je Savo Milošević.

Saničanin je oborio Sadika, nije se čula pištaljka, a Milošević je ušao na teren, bacio flašicu sa vodom u pravcu sudije, a onda krenuo ka tunelu.

Tu, ipak, nije bio kraj drami, pošto je Vojvodina u završnici meča uspela da dođe do bodova.

U 89. minutu Bogdan Mladenović je veoma preciznim udarcem doneo izjednačenje Vojvodini.

U trećem minutu nadoknade, posle dobre akcije i prodora po desnoj strani, lopta je vraćena na ivicu šesnaesterca, odakle je Stojković zatresao mrežu.