Zvezda trijumfom nad Radnikom proslavila titulu

Crvena Zvezda, Radnik, fudbal, trijumf, sport, vesti, najnovije vesti, Ben

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su večeras Radnik iz Surdulice 4:1 (2:1) u utakmici 28. kola Superlige Srbije.

Pred 14.381 gledaocem, na prvom meču na Marakani posle pandemije korona virusa, Zvezda je nastavila seriju pobeda, a trener Dejan Stanković iskoristio priliku da "rotira" tim i sačuva nosioce igra za polufinale Kupa protiv Partizana.

Radnik je poveo golom Milana Makarića u 23. minutu, izjednačio je Radovan Pankov ššest minuta kasnije, da bi preokret doneo Srđan Babić u 38. minutu.

U nastavku pogađali su debitant Andrija Radulović u 85. iz penala i Veljko Simić u 90. minutu.