Zvezda ubedljiva protiv Voždovca

fk crvena zvezda, fk vozdovac, superliga srbije, fudbal

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su danas na gostovanju ekipu Voždovca sa 3:0, u meču 25. kola Super lige Srbije.

Crveno-beli su poveli golom Mirka Ivanića u 34. minutu, a nakon što je lopta na putu ka mreži zakačila igrača domaćeg tima Marka Ivezića.

Gosti su u 59. minutu povećali rezultat posle gola Aleksandra Kataija, koji je iz slobodnog udarca direktno šutirao na gol Voždovca.

Konačan rezultat postavio je Ohi Omoijuanfo u 66. minutu, koji se glavom upisao u strelce na asistenciju Ivanića.

Zvezda je na trenutak preuzela prvo mesto u Super ligi Srbije sa 66 bodova, i imaju jedan više od Partizana, koji kasnije danas dočekuje Mladost iz Lučana.

Voždovac je na devetom mestu Super lige Srbije sa 30 bodova.

U sledećem kolu Zvezda na proslavi 77. rođendana kluba dočekuje Novi Pazar, a Voždovac gostuje Mladosti u Lučanima.