Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website Plivači Dinama osvojili 90 medalja na mitingu "Karneval Pančeva" - - | K-013 Portal
pk dinamo, plivanje, miting karneval panceva, pancevo

Plivači Dinama osvojili 90 medalja na mitingu "Karneval Pančeva" -



U Pančevu je, u organizaciji Plivačkog kluba Dinamo, 26. juna održan plivački miting IX "Karneval Pančeva" na kome su učestvovala 202 plivača iz 17 klubova.

Za Plivački klub Dinamo nastupilo je 50 plivača, koji su ukupno osvojili 90 medalja.

Pregled osvojenih medalja:

BOKUN SARA11 godina

100m kraul I mesto
100m ledjno I mesto
200m mešovito II mesto
200m ledjno III mesto

ČIČA NINA 11 godina

400m kraul I mesto
100m prsno II mesto
200m mešovito II mesto

ĆIRKOVIĆ MARTIN 14 godina

100m prsno I mesto
200m prsno I mesto
100m kraul II mesto

DIVLJAK DANICA 12 godina

200m delfin I mesto
100m delfin II mesto
200m kraul III mesto

GAVRILOVIĆ OLGA 12 godina

200m prsno I mesto
100m prsno II mesto

HUSARIK DAGMAR 16 godina

100m kraul I mesto
200m kraul I mesto
100m delfin I mesto
200m mešovito I mesto

HUSARIK MARTIN 9 godina

50m kraul II mesto
50m ledjno II mesto
50m delfin III mesto

JOCIĆ MILUTIN 9 godina

50m ledjno I mesto
50m delfin I mesto
50m prsno II mesto
50m kraul I mesto

KONSTANTINOV DANICA 12 godina

200m mešovito I mesto
200m ledjno II mesto
100m kraul III mesto
400m kraul III mesto

KONSTANTINOV MARTA 14 godina

100m prsno I mesto
200m prsno I mesto
200m mešovito I mesto
100m kraul II mesto

LAZIĆ JELISAVETA 7 godina

50m kraul I mesto
50m ledjno II mesto

LUKETA ĐORĐE 12 godina

100m delfin III mesto

MANDARIĆ MIHAJLO 12 godina

200m prsno III mesto

MARIN MIONA 10 godina

100m ledjno II mesto
200m kraul III mesto
200m mešovito III mesto

MATIĆ MILA 8 godina

50m prsno I mesto
50m delfin I mesto
50m ledjno II mesto

MILOSAVLJEV DAMJAN 8 godina

50m ledjno II mesto
50m prsno III mesto

MILTENOVIĆ STEFAN 14 godina

100m kraul I mesto
200m kraul I mesto
400m kraul I mesto

MILUTINOVIĆ SRNA 12 godina

100m delfin I mesto
200m kraul II mesto
400m kraul II mesto

MITIĆ OGNJEN 13 godina

100m delfin II mesto
200m delfin II mesto
200m kraul III mesto
400m kraul III mesto

NAĐ ANDREA 15 godina

100m kraul I mesto
100m prsno I mesto
200m prsno I mesto
200m mešovito I mesto

NAĐ VIKTOR 15 godina

100m ledjno I mesto

PANTIĆ MAGDALENA 11 godina

200m kraul II mesto
100m prsno III mesto
200m prsno III mesto
200m mešovito III mesto

PANTIĆ MILOŠ 8 godina

50m kraul I mesto
50m ledjno I mesto
50m delfin I mesto

PERIZ KATARINA 14 godina

100m ledjno II mesto
100m kraul III mesto

RATKOVIĆ ANDREA 11 godina

200m kraul III mesto
100m delfin III mesto

SAMARDŽIJA VUK 11 godina

200m kraul I mesto
400m kraul I mesto
100m delfin I mesto
200m delfin I mesto

ŠDIKU LENA 10 godina

100m kraul I mesto
200m kraul II mesto
400m kraul II mesto

STANČUL LAZAR 12 godina

100m kraul I mesto
400m kraul I mesto
200m kraul II mesto
200m mešovito II mesto

TINTOR MIONA 10 godina

100m ledjno III mesto

VASOVIĆ NEBOJŠA 26 godina

100m kraul III mesto

VELIČKOVSKI DARIJA 10 godina

200m prsno II mesto

VUKOMANOVIĆ LUKA 11 godina

200m ledjno III mesto

Prvo mesto u štafeti 4x100m mešovito u sastavu Husarik Dagmar, Nađ Andrea, Miltenović Stefan i Ćirković Martin.

Prvo mesto štafeti 8x50m prsno u sastavu Nađ Andrea, Konstantinov Marta, Stančul Lazar, Mandarić Mihajlo, Čiča Nina, Miltenović Stefan, Husarik Dagmar i Ćirković Martin.

Drugo mesto u štafeti 8x50m u sastavu Konstantinov Danica, Divljak Danica, Gavrilović Olga, Samarđija Vuk, Luketa Đorđe, Ranislavić Vida, Mitić Ognjen i Pantić Magdalena.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici ,Youtube nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.