KLS: Tamiš u drugom poluvremenu slomio Slogu

KK Tamiš, KK Sloga, KLS, košarka, sport

Košarkaši Tamiša savladali su u prvom kolu Košarkaške lige Srbije ekipu Sloge iz Kraljeva.

Utakmica je počela u grču obe ekipe. Sloga je vodila tokom celog prvog poluvremena, ali je Tamiš uhvatio priključak (35:36).

U drugom poluvremenu, Tamiš je počeo da igra agresivnije u odbrani. Smiljanić je trojkom otvorio drugo poluvreme. Tamiš je je potpuno okrenuo utakmicu pre svih zahvaljujući mladom Anđušiću (60:50). Sloga, međutim nije odustajala. Preko Radića i Vujadinovića, Sloga je napravila seriju 11-2 i vratila se u utakmicu.

U poslednjoj četvrtini, iskusni Krstanović je predvodio Tamiš u napadu, za koga Kraljevčani nisu imali rešenje.

Na kraju, Tamiš je zasluženo slavio 80:72.