Rukometaši Dubočice pobedili Dinamo iz PANČEVA rezultatom 27:25

rukomet, dinamo, pancevo

Rukometaši Dubočice 54 pobedili su večeras u Leskovcu ekipu Dinama iz Pančeva rezultatom 27:25 (15:5) u jednom od derbija 15. kola Arkus lige.

Leskovčani su furiozno počeli meč i nošeni podrškom sa tribina stekli ogromnih 10 golova razlike u prvom poluvremenu (15:5).

U nastavku potpuno drugačija slika na terenu, Pančevci su odličkom igre smanjivali prednost Leskovčana, ali je sve dileme oko pobednika razrešio kapiten domaćina Andrija Atanasković golom u poslednjem minutu meča.

U narednom kolu Dinamo dočekuje Topličanin u Hali sportova na Strelištu. Utakmica se igra 15. februara u 19.30 sati.