Krajinović bez titule na londonskom turniru Kvins

filip krajinovic, tenis, turnir, kvins

Srpski teniser Filip Krajinović nije uspeo da osvoji titulu na londonskom turniru Kvins, pošto je u finalu izgubio od branioca titule Italijana Matea Beretinija posle dva seta, 5:7, 4:6.

Beretini je pobedio posle sat i 34 minuta i odbranio titulu na turniru u Londonu.

Teniseri su u prvom setu osvajali gemove na svoje servise sve do petog kada je Beretini napravio brejk i poveo sa 3:2. Krajinović je odmah vratio brejk, obojica su posle toga osvajali gemove na svoje servise sve dok Italijan u 11. gemu nije napravio novi brejk i poveo sa 6:5. On je posle toga osvojio gem na svoj servis i posle prve set lopte poveo u meču.

Beretini je u petom gemu drugog seta oduzeo servis Krajinoviću i posle gema osvojenog na svoj servis poveo je sa 4:2. On je do kraja sačuvao prednost brejka i osvojio sedmu titulu u karijeri.

Krajinović u petom ATP finalu nije uspeo da osvoji titulu.