TV PROGRAM Srbijadanašnji raspored

TV PROGRAM ZA PONEDELJAK, 19.4.2021.

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

N1

06.00 Sport klub info
06.30 Scena
07.00 DW Euromaxx
07.30 Sport klub info
08.00 Novi dan
11.00 N1 info
11.05 7 na N1 nedeljni pregled
11.35 CNN Shows
12.00 N1 info
12.05 Novi dan
12.35 N1 produkcija
12.45 DW Shift
13.05 Klinika Vet
13.30 Impuls
14.00 N1 info
14.30 VIP Challenge
15.00 N1 info
15.15 Novi dan
16.00 N1 info
16.15 Sport klub info
16.20 Dan uživo
18.35 Global info CNN
18.45 Info biz
18.55 Vremenska prognoza
19.00 Dnevnik
19.35 Sport klub info
19.45 Scena
20.00 Presing
21.00 N1 reporteri
21.45 Scena
22.00 Dnevnik
22.30 Tri tačke
23.00 Presing
00.00 Sport klub info
00.30 DW Euromaxx
01.00 Dnevnik


NOVA S

08.30 Mentalno razgibavanje
10.30 Utisak nedelje Olja Bećković
12.00 N1 kratke vesti
12.05 Utisak nedelje Olja Bećković
12.35 24 minuta sa Zoranom Kesićem
13.35 Biostile
14.00 Serija: "Čudesne godine"
14.25 Glas, Dirka, Bas
14.40 Serija: "Dva kraljevstva"
15.35 Glas, Dirka, Bas
15.40 Domaćinske priče
16.10 Kviz: Totalni preokret
17.00 Među nama
19.00 Dnevnik
19.40 Mentalno razgibavanje
20.00 Newsmax adria pregled dana
20.40 Da sam ja neko
21.00 Serija: "Aleksandar od Jugoslavije"
22.00 4 i po muškarca
23.00 Nova super lista
00.05 Serija: "Dobri doktor"
01.00 Serija: "Bruklin 9-9"
01.30 Serija: "Leterkeni"
02.00 Među nama
04.00 Serija: "Dobri doktor"
05.00 Američki smešni video


RTS 1

06.00 Vesti
06.05 Jutarnji program
08.00 Jutarnji dnevnik
08.30 Jutarnji program
10.55 Serija: "Komšije"
11.00 Vesti
12.00 Dnevnik
12.25 Gastronomad
12.39 Lov i ribolov, reportaža
13.09 Najlepše narodne pesme - kolaž
13.47 Film: "Izbiračica"
15.23 Ovo je Srbija
16.08 Serija: "Drim tim"
17.00 Dnevnik RT Vojvodina
17.26 Beogradska hronika
18.06 Šta radite, bre
18.25 Oko
19.01 Kviz: Slagalica
19.22 Vreme, stanje na putevima
19.30 Dnevnik
20.05 Serija: "Drim tim"
21.00 Kviz: Potera
22.00 Na večeri kod...: Milana Gromilića
23.00 Dnevnik
23.20 Serija: "Preživeti Eskobara"
00.11 Kulturni dnevnik
00.26 Film: "Izbiračica"
01.58 Kinooperater, dokumentarni film
03.17 Lov i ribolov
03.45 Najlepše narodne pesme - kolaž
04.00 Vesti (05.00)
04.14 Oko
04.44 Serija: "Komšije"
05.49 Verski kalendar


PRVA TV

06.00 Jutro
11.15 Eksploziv
11.40 Serija: "Sanjalica"
13.00 150 minuta
15.30 Serija: "Tri muškarca i tetka"
16.35 Praktična žena
17.30 Ekskluziv
18.00 Vesti
18.50 Eksploziv
19.10 Serija: "Pogrešan čovek"
20.00 Serija: "Igra sudbine"
22.30 Na mestu zločina
23.00 Film: "King Kong"
02.00 Serija: "Igra sudbine"
04.10 Serija: "Sanjalica"


B92

07.00 TV čorba
07.30 Crtani filmovi
11.15 Kviz: Štoperica
11.45 Galileo
12.40 Biostile
13.00 Serijal 011: Dan i noć
14.00 Serija: "Lud, zbunjen, noramalan"
15.00 TV čorba
15.30 Kviz: Štoperica
16.00 Vesti
16.30 Sportski pregled
16.40 Fokus
17.00 Galileo
17.50 TV čorba
18.20 Kviz: Štoperica
19.00 Serija: "Lud, zbunjen, noramalan"
20.00 Emisija: Dnevni red
21.00 Film: "U paklu"
23.00 Vesti
23.30 Sportski pregled
00.00 Fokus
00.30 Serija: "Istine i laži"


RTS 2

06.07 Trezor
07.13 Na slovo, na slovo
07.44 Fintin
07.53 Mali dnevnik
08.00 Moja škola - nastava
08.00 Srpski jezik za peti razred
08.30 Matematika za peti razred
09.10 Istorija za peti razred
09.50 Promaja
10.06 Sve boje života
10.35 E-TV
10.58 S Tamarom u akciji
11.56 Gitar art festival: Autorsko veče Vlastimira Trajkovića
12.51 Verski kalendar
13.00 Promaja
13.15 Od pluga do digitalne farme
13.43 Rukumijski posni kuvar
13.56 Mali dnevnik
14.02 Serija: "Tajna internata za plemićke kćeri"
14.59 Serija: "Preživeti Eskobara"
15.38 Serija: "Ženski raj"
16.25 Film: "Pogled u zjenicu Sunca"
17.43 Ultrazvuk od dijagnoze do terapije
18.18 Drugi vek: Zoran Simjanović
18.53 Lajmet
19.00 Serija: "Tajne internata za plemićke kćeri"
19.49 Rukumijski posni kuvar
20.10 Kinooperater, dokumentarni film
21.30 Dramski ponedeljak: Anđela, TV film
22.45 Film: "Gospodin Smit ide u Vašington"
01.05 Serija: "Najjači glas"
01.55 Trezor
03.07 Tenis: Serbia open


RTS 3

06.10 Serija: "Koreni"
07.05 Umetničke priče: Svet pozorišta
08.00 Srpski jezik za šesti razred
08.35 Matematika za šesti razred
09.10 Istorija za šesti razred
09.45 Srpski jezik za sedmi razred
10.20 Matematika za sedmi razred
10.55 Istorija za sedmi razred
11.30 Srpski jezik za osmi razred
12.05 Matematika za osmi razred
12.40 Istorija za osmi razred
13.15 Fizika za osmi razred
14.00 Prvi razred srednje škole
15.10 Drugi razred srednje škole
16.20 Treći razred srednje škole
17.30 Četvrti razred srednje škole
18.40 Teatrologike: Svetozar Cvetković
19.15 Muzzik Video
20.05 Rolerkoster: Tehnologija za izazivanje uzbuđenja
21.05 Operski gala koncert SO RTS i Zoran Todorović, 2. deo
21.50 Svet bele kocke: Praksa za 21. vek
22.20 Beogradska filharmonija: S. Barber
22.55 TV lica: Aleksandar Sedlar
23.40 Big bend RTS-a: The Left Side of Life, 2. deo
00.26 Muzzik Video
01.15 Teatrologike: Svetozar Cvetković
01.50 SO RTS i Zoran Todorović, 2. deo
02.35 TV teatar: Limunacija
04.20 Beogradska filharmonija: S. Barber
05.00 TV lica: Aleksandar Sedlar
05.45 Svet bele kocke: Praksa za 21. vek

VOJVODINA 1

06.30 Dobro jutro Vojvodino
08.30 Dnevnik
09.50 Komšijske priče
09.55 Dečiji dnevnik
10.04 Paleta
10.53 Kuhinjski recepti
11.00 Vesti
11.05 Agromozaik
12.00 Vesti za osobe sa oštećenim sluhom
12.07 Svet oko nas
12.34 Povratak na selo
12.59 Neša Travka
13.20 Državni posao
13.34 U dobroj kondiciji
14.00 Vesti
14.05 Moja priča
14.27 Skrivena kamera
15.00 Agrodnevnik
15.22 Komšijske priče
15.27 Hronika Slavonije, Baranje i zapadnog Srema
15.52 Dobro u ljudima
16.00 Sportska hronika
16.25 Biznis monitor
16.56 Vremenska prognoza
17.00 Dnevnik
17.20 Pravi ugao
17.50 Dobro ili bolje
18.00 Razglednice
18.51 Državni posao
19.04 Program za decu
19.22 Priprema za malu maturu
19.30 Dnevnik
20.05 Inostrane
21.00 Serija: "Putovanje u Vučjak"
22.00 Vojvođanski dnevnik
22.30 Stranačka hronika
22.35 Art-erija
22.47 Sportski globus
22.52 Serija: "Crno siroče"
23.33 Nešto više
23.58 Ritam noći
01.27 Biznis monitor

VOJVODINA 2

07.10 Kuhinjica, na mađarskom
07.30 Brazda
08.00 Retrovizor
08.30 Kulturni dnevnik
09.00 Dotiki
10.05 Dokumentarna emisija
10.30 Spektar
11.00 TV magazin na rusinskom
12.00 Serija: "Degrasi: Nova generacija"
12.20 Crtani film
12.30 Globus
13.10 Kuhinjica, na mađarskom
13.30 Kuvajte sa Mrnjao
13.40 Ukrajinska panorama
14.10 Zlatni ključ 2017
14.37 U dobroj kondiciji
15.03 Akademac
15.35 Kulturako aresipe
16.05 Paleta
16.55 Luča
17.15 Izravno
17.45 Dnevnik na hrvatskom
18.00 Dnevnik na slovačkom
18.15 Dnevnik na rusinskom
18.30 Dnevnik na rumunskom
18.45 Dnevnik na romskom
19.00 Dnevnik na mađarskom
19.30 Omladinska emisija
20.00 Naši dani
21.00 TV sport
21.30 TV magazin
22.30 Srpski ekran
22.55 Globalno
23.20 Bez aranžmana
23.46 Bon ton

PINK

06.45 Novo jutro
11.00 Premijera
11.15 Ekskluzivno
11.30 Zadruga uživo
13.00 Nacionalni dnevnik
13.30 Zadruga uživo
14.55 Nacionalni dnevnik
15.45 Zadruga uživo
18.30 Nacionalni dnevnik
19.30 Serija: "Zakletva"
21.00 Serija: "Fatalna ljubav"
22.00 Zadruga uživo - izbor potrčka i pretres nedelje sa Milanom

HEPI

06.55 Dobro jutro Srbijo
12.55 Vesti
13.05 Glamur veče
14.00 Telemaster
15.00 Posle ručka
17.30 Telemaster
18.15 Kviz: Naslovna strana
18.55 Glamur, premijera
19.55 Bingo
20.30 Telemaster
21.00 Ćirilica
23.20 Parovi - pitajte parove
02.30 Parovi noćobdije
04.30 Rano jutro

FILMOVI

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

OD 06 DO 15h

06.00 - Cinemax - "Menjam sve"
06.00 - HBO 3 - "Opasna devojka"
06.00 - Fox Movies - "Šašavi roditelji"
06.00 - Cinemax 2 - "Srećan kraj"
06.00 - HBO - "Monikina družina"
06.05 - 1000 - "Život nema pravila"
06.30 - HBO 2 - "Betmen:Ubistveni vic"
06.40 - AMC - "Lepe devojke"
07.35 - HBO - "Pokemon detektiv Pikaču"
07.35 - Cinemax - "Samo obična žena"
07.40 - Cinemax 2 - "Ima li pilota u avionu?"
07.40 - HBO 3 - "Pod velom misterije: Majkl Hačins"
07.50 - HBO 2 - "Pepeljuga"
08.00 - Cinestar Action & Thriller - "Dadilja iz noćnih mora"
08.10 - Sinemanija - "Bajka o princezi Kaguji"
08.30 - 1000 - "Godina opasnog življenja"
08.30 - AMC - "Bitka u Ardenima"
09.00 - Cinestar - "Chilly Christmas"
09.10 - Cinemax 2 - "Čuvajući Tesu"
09.20 - HBO 3 - "Hari Poter i red Feniksa"
09.25 - Cinemax - "Poslednje drvo"
09.35 - HBO 2 - "Drugde"
09.50 - Cinestar Action & Thriller - "Ubistvo u gradiću"
10.00 - Fox Movies - "Pomozi mi da ti pomognem"
10.00 - Prva plus - "Sa njim i na kraj sveta"
10.10 - HBO - "Zvanične tajne"
10.50 - 1000 - "Japanski pas"
10.50 - Cinemax 2 - "Miki i medved"
10.50 - Sinemanija - "Plesačica godine"
10.55 - Cinestar - "Ukleta kći"
11.05 - AMC - "The Return of the Tall Blond Man with One Black Shoe"
11.05 - Cinemax - "Gundala"
11.30 - Fox Movies - "A kad brak nije lak"
11.40 - Sci-Fi - "Aladinove avanture"
11.40 - Cinestar Action & Thriller - "Tri dana za ubistvo"
11.50 - Pink kids - "Kapetan Sabljozubi"
12.00 - HBO - "Do kraja"
12.00 - Fox Life - "Mama mia!"
12.10 - HBO 3 - "Četvoro dece i stvor"
12.20 - Cinemax 2 - "Bez ličnih dokumenata"
12.25 - RED tv - "Velika pljačka voza"
12.25 - AMC - "Omiljeni par"
12.35 - 1000 - "Lavirint"
12.40 - Fox - "Doktor Holivud"
12.55 - Sinemanija - "Izgubljeno nađeno"
13.00 - Cinestar - "Enderova igra"
13.05 - Cinemax - "Zaslepljen svetlošću"
13.20 - HBO 2 - "Špijuni u akciji"
13.31 - HRT 2 - "Ljubavne munje"
13.45 - Fox Movies - "Nevine laži"
13.47 - RTS 1 - "Izbiračica"
13.50 - Cinestar Action & Thriller - "Otrovna tajna 1"
13.55 - Cinemax 2 - "Vrba"
14.05 - AMC - "Mrtav ili živ"
14.10 - HBO - "Gospodar prstenova: Povratak kralja"
14.24 - RED tv - "Hanin zakon"
14.35 - 1000 - "Sobarica i senator"
14.55 - Sinemanija - "Deca komete"

OD 15 DO 22h

15.00 - Prva plus - "Šta žene žele"
15.00 - HBO 2 - "Spust"
15.05 - Cinemax - "Marvinova soba"
15.30 - AMC - "Nikad ne odustaj"
15.35 - Cinemax 2 - "Zlatna ribica"
15.45 - Cinestar Action & Thriller - "Hotel od milion dolara"
15.55 - Cinestar - "Safiri"
16.00 - RED tv - "Još 48 sati"
16.05 - Fox Movies - "U prirodnoj veličini 2"
16.25 - HBO 2 - "Jojo Rabbit"
16.25 - RTS 2 - "Pogled u zjenicu Sunca"
16.45 - Cinemax - "Samo obična žena"
16.45 - 1000 - "Sezona slova"
16.55 - Sinemanija - "Poslednje poglavlje"
17.00 - Prva kick - "Vremeplov"
17.20 - AMC - "Deca špijuni"
17.25 - Cinemax 2 - "Ima li pilota u avionu?"
17.25 - HBO - "Veliki povratak"
17.45 - Fox Movies - "Korina, Korina"
17.50 - Cinestar - "Čudesna milost"
18.05 - Cinestar Action & Thriller - "Solomon Kejn"
18.25 - Cinemax - "Medeni"
18.45 - AMC - "Deca špijuni 2: Ostrvo izgubljenih snova"
18.50 - 1000 - "Jedan je Džimi Grimbl"
18.55 - Cinemax 2 - "Flešdens"
19.00 - HBO 2 - "Najbolje tek dolazi"
19.05 - Sinemanija - "Laki"
19.35 - Pink kids - "Prdoprah Doktora Proktora"
20.00 - Prva plus - "Moj put"
20.00 - Cinestar Action & Thriller - "Izdajnik po našem ukusu"
20.00 - Cinemax - "Crni medved"
20.25 - AMC - "Mali čovek"
20.30 - Cinemax 2 - "Istinite laži"
20.55 - HBO 2 - "Blizanac"
21.00 - Sinemanija - "Tri musketara"
21.00 - Fox Movies - "Crvena planeta"
21.00 - Fox - "Ugovor"
21.00 - Diva - "Gastronomski detektiv"
21.00 - HRT 2 - "Život je more"
21.00 - 1000 - "Društvena mreža"
21.00 - B92 - "U paklu"
21.00 - Sci-Fi - "Povratak u budućnost 2"
21.10 - Cinestar - "U dobru i u zlu"
21.45 - Cinemax - "Gravitacija"
21.50 - Pink kids - "Kapetan Sabljozubi"

OD 22 DO 06h

22.00 - AMC - "Pogrešno skretanje"
22.00 - Prva kick - "Kodeks ubice"
22.00 - Prva plus - "Bojni brod"
22.30 - HBO - "Hobit. Šmaugova pustošenja"
22.45 - RTS 2 - "Gospodin Smit ide u Vašington"
22.50 - Cinestar Action & Thriller - "Tajanstveni dani"
22.50 - AXN - "Snajper 4"
23.00 - RED tv - "Gangsterski odred"
23.00 - Prva - "King Kong"
23.10 - Fox Movies - "Panov lavirint"
23.10 - Sci-Fi - "Kralj Artur i vitezovi okruglog stola"
23.15 - Cinemax - "Šindisi"
23.20 - Sinemanija - "Vavilon"
23.25 - AMC - "Ekvilibrijum"
23.25 - Cinestar - "Devojke noći"
23.30 - 1000 - "Hvatač pacova"
23.35 - HBO 2 - "Krajnje poremećen, šokantno okrutan i zao"
23.45 - Cinemax 2 - "Mrak film"
0.40 - Fox Movies - "Zeleni stršljen"
00.00 - HBO 3 - "Loši momci zauvek"
00.26 - RTS 1 - "Izbiračica"
00.44 - RED tv - "Bekstvo iz Los Anđelesa"
01.02 - HRT 2 - "Ljubavne munje"
01.05 - Cinestar Action & Thriller - "U paklu"
01.10 - AMC - "Tačka usijanja"
01.10 - HBO - "Intervju"
01.15 - Cinemax 2 - "Mrak film 2"
01.20 - Cinestar - "Igra osećanja"
01.25 - 1000 - "Portret jedne opsesije"
01.30 - Fox Movies - "Podzemni svet - Uspon lajkana"
01.45 - Cinemax - "Darlin"
02.10 - Sinemanija - "Nemilosrdni"
02.15 - Prva plus - "Moj put"
02.16 - RED tv - "Paklena smrt"
02.25 - HBO 2 - "Volim te, čoveče"
02.40 - Cinemax 2 - "Mrak film 3"
03.00 - Cinestar Action & Thriller - "Žena na srebrnoj ploči"
03.00 - HBO - "Nestala"
03.25 - 1000 - "Pobuna u kokošinjcu"
03.30 - Cinemax - "Početak"
03.40 - AXN - "Bilo jednom u Meksiku"
03.47 - RED tv - "Bekstvo iz Los Anđelesa"
04.05 - Cinemax 2 - "Parking"
04.10 - Sinemanija - "Poslednji cirkus"
04.10 - HBO 2 - "Jojo Rabbit"
04.30 - HBO 3 - "Božić u radno vreme"
04.55 - HBO - "Ivon Ordži: Mama, uspela sam!"
05.05 - 1000 - "Mala princeza"
05.55 - Sinemanija - "Ljubaznost stranca"

SPORT

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

ARENASPORT 1

06.00 Greate sporting moments
06.30 Shortlist
07.00 Fudbal: Bolonja - Specia
09.00 Košarka: Mornar - Budućnost
11.00 Fudbal,magazin Lige šampiona
11.30 Srbija open, emisija
12.00 ATP Serbia open, singl uživo
16.00 ATP Serbia open, dubl uživo
18.00 Srbija open, emisija
19.00 ATP Serbia open, singl uživo
23.00 Tenis: Serbia open, pregled dana
23.15 NBA Daily
23.30 U obruču
00.30 Fudbal, pregled kola Super lige Srbije
01.30 NBA Action
02.00 Košarka: Majami - Bruklin
04.00 Košarka: LA Lejkers - Juta, uživo

ARENASPORT 2

06.00 Fudbal: Marsej - Loren
08.00 Košarka: LA Lejkers - Juta
10.00 Fudbal: Napoli - Inter
12.00 NBA Daily
12.15 Košarka: Njujork - Nju Orleans
14.15 Fudbal: Arsenal - Fulam
16.15 Fudbal: Everton - Totenhem
18.15 Fudbal, pregled kola italijanske lige
19.00 Fudbal, pregled kola francuske lige
20.00 U obruču
21.00 Fudbal, pregled kola Super lige Srbije
22.00 Fudbal: Napoli - Inter
00.00 Fudbal: Lacio - Benevento
02.00 Fudbal: Dinamo - Istra
04.00 Fudbal: Slovan Liberec - Slavija

ARENASPORT 3

06.00 Rukomet: Magdeburg - Melsungen
07.30 Homage
08.00 Fudbal: Bordo - Monako
10.00 Shortlist
10.30 Košarka: Lokomotiva - CSKA
12.00 Košarka. Borac - Podgorica, uživo
14.00 Shortlist
14.30 Fudbal, magazin Lige šampiona
15.00 Fudbal: Mačva - Partizan
17.00 Fudbal: Crvena zvezda - Radnik
19.00 Mobil auto
19.30 Fudbal: Atalanta - Juventus
21.30 Košarka: Cedevita Olimpija - Crvena zvezda
23.30 Fudbal: Arsenal - Fulam
01.30 Fudbal: Everton - Totenhem
03.30 Fudbal: Angers - Rens
05.30 Arsenal 360

ARENASPORT 4

06.00 Fudbal: Benfika - Žil Visente
08.00 Fudbal, pregled Lige Evrope
08.30 WRC magazin, najava Zagreb
09.00 Fudbal: Boka Juniors - Atletiko Tukuman
11.00 Fudbal: Torino - Roma
13.00 Shortlist
13.30 Fudbal: Brest - Lens
15.30 Kviz: Kviz Soker šampion
16.00 Košarka: Spars - Zlatibor, uživo
18.00 Košarka: Split - Borac, uživo
20.00 Košarka: Lokomotiva - CSKA
21.30 Automoto, Gran pri Alabama
00.30 Rukomet: Magdeburg - Melsungen
02.00 Arsenal vorld
02.30 Košarka: Spars - Zlatibor
04.15 Košarka: Borac - Podgorica

EUROSPORT 1

06.00 Biciklizam: Amstel gold trka
07.00 Snuker, Svetsko prvenstvo
08.30 Olimpijske igre
11.00 Snuker, Svetsko prvenstvo uživo
00.00 Biciklizam: Tur Alpa
01.30 Biciklizam: Amstel gold trka
03.00 Snuker, Svetsko prvenstvo
05.00 Biciklizam: Tur Alpa

EUROSPORT 2

07.00 Biciklizam: Amstel gold trka
08.30 Snuker, SP Šefild
10.00 Biciklizam: Tur Valensije
11.00 Olimpijske igre
13.00 Biciklizam: Amstel gold trka
13.30 Biciklizam: Tur Valensije
14.00 Biciklizam: Tur Alpa
15.45 Formula E
16.45 Biciklizam: Amstel gold trka
17.45 Biciklizam: Tur Alpa
19.00 Olimpijske igre
20.00 Biciklizam: Tur Alpa
21.30 Biciklizam: Tur Valensije
22.30 Biciklizam: Amstel gold trka
23.00 Biciklizam: Tur Alpa
00.00 Snuker, SP Šefild
03.00 Biciklizam: Tur Alpa
04.00 Biciklizam: Tur Valensije
05.00 Snuker, SP Šefild

SPORT KLUB 1

06.00 Barsa TV
08.00 Vesti
08.30 Sport & Tech Lifestyle
09.00 Formula 1, Imola, trka
11.00 ATP 500 Brselona, direktno
18.30 Premijer liga, Blupers 2020
19.00 Fudbal: Rendžers - Seltik
20.55 Fudbal: Lids - Liverpul, direktno
23.00 Vesti
23.30 Fudbal, pregled Premijer lige
00.30 Fudbal, pregled Championship
01.05 NHL: Tampa Bej - Karolina, direktno
03.30 Fudbal, pregled španske lige
04.25 ATP Barselona, VTA Štutgart, VTA Istanbul

SPORT KLUB 2

06.25 Odbojka. Lube - Peruđa
08.15 Fudbal: PAOK - Olimpijakos
10.00 VTA Istanbul, direktno
17.00 VTA Štutgart, VTA Istanbul, direktno
20.15 SK miks
20.30 ATP Masters Monte Karlo
21.30 KHL: Gagarin kup: CSKA - Avangard
23.15 ATP 500 Barselona
01.15 Fudbal: Lids - Liverpul
03.00 NHL: Edmonton - Montreal, direktno
05.25 Košarka: Oldenburg - Brose

SPORT KLUB 3

06.15 Fudbal: Hetafe - Real Madrid
08.00 Trans vorld sport
08.50 Na današnji dan
09.00 Fudbal: Mančester Junajted - Barnli
10.50 Sportlight
11.55 NHL: Filadelfija - Njujork Islanders
13.40 Košarka: Brindizi - Kremona
15.15 Vaterpolo: Spandau - Pro Reko, direktno
16.25 Zlatni momenti JU sporta
16.35 Moto 3 Portugal, trka
17.45 Vaterpolo: Jug - Olimpijakos, direktno
18.55 Zlatni golovi JU sporta
19.10 Fudbal, pregled FA kupa
19.40 Sport & Tech Lifestyle
20.15 Vaterpolo: Ortigia - Marsej, direktno
21.25 Moto GP Portugal, trka
22.40 Moto 2 Portugal, trka
23.45 Fudbal: Soči - CSKA
01.30 Fudbal, pregled Premijer lige
02.25 Košarka: Holon - Hapoel Jerusalim
04.00 Car Fashion
04.25 KHL: Gagarin kup: CSKA - Avangard

NOVA SPORT

07.00 NHL: Otava - Edmonton
08.40 Odbojka (ž): Fenerbahče - Ezacibaši
11.00 ATP 500 Barselona
17.00 VTA 500 Štutgart, ATP 500 Barselona
20.00 Košarka: Holon - Hapoel Jerusalim
21.45 NHL: Montreal - Edmonton
23.20 Fudbal: Kristal Palas - Čelzi
01.05 Košarka: Fenerbahče - Real Madrid
02.35 Fudbal: Šahtjor - Isloh
04.15 Fudbal: Real Madrid - Barselona