Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website PANČEVO: Uspešan vikend za vozače iz AMSU Fanatik

PANČEVO: Uspešan vikend za vozače iz AMSU Fanatik

amsu fanatik, pancevo, k-013, vesti pancevo

Tokom vikenda održane su autoslalom i brdska trka u Negotinu, a članovi AMSU Fanatik iz Pančeva ostvarili su značajne rezultate.

Na brdskoj trci debitovao je Dragan Kaličanin, koji vozi Yugo 55 Hibrid. U svojoj prvoj sezoni uspeo je da dođe do pobede u svojoj klasi, ostvarivši odličan rezultat. Kaličanin, koji je svoje prve korake napravio u radionici „Goša“, danas sam priprema vozilo i takmiči se u kružnim i brdskim trkama, beležeći sve bolje rezultate.

Na autoslalomu boje Pančeva branila su braća Damir i Alen Đuhić, sinovi poznatog pančevačkog automobiliste Mimija Đuhića. Njih dvojica takmiče se u klasi 2, za volanom Citroena C2 VTS, vozila koje je izuzetno popularno u ovoj kategoriji.

515166042 633829156403099 8595823334720523740 n

Ovog puta u konkurenciji se našao i njihov glavni rival Marko Stanković, takođe za volanom Citroena C2. Damir je briljirao na treninzima, postavivši dva najbolja vremena, dok je Alen vodio u trci sve do poslednje vožnje. Ipak, Stanković je u završnici pronašao svoj ritam i sa dve odlične vožnje preuzeo pobedu.

513848959 607902615685596 5967299072286944866 n

Alen je zbog obaranja jednog čunja i penalizacije od dve sekunde završio na drugom mestu, dok je Damir zauzeo treće mesto.

Ovaj vikend bio je uspešan za pančevački tim, a vozače krajem meseca očekuje novi izazov na trci na Staroj planini.

Dodaj komentar

Pošalji

Trenutno: Se čita...

Najnovije: Na portalu